Close

Küçükyalı Acil Kurye


Küçükyalı Acil Kurye

Küçükyalı Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde arayın! İletinizi yakın bir zamanda semtine teslim edelim. Göndermek istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz yere ulaştıralım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için böyle bir uygulama düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu uygulamadır.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gerekilen postaların belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve hemen iletilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye postalama süreleri, kısa mesafe konum 30 dk., uzak bölge 75 dk. içinde kargolanır. İletiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olur ise, işletme şirketimiz yetkili olamaz. Şayet iletiniz çok fazla hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!