Close

Küçükköy Kurye

Küçükköy Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Küçükköy Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Küçükköy motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içerisindeki kargolarınızı seri bir şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Küçükköy kurye ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere teslim edilmesi hemen hemen 12 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Küçükköy Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Küçükköy Kurye servisiyle normalin dışındaki şartlarda teslimat zamanı mevcut duruma göre en az zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize Küçükköy Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Küçükköy kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 68 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin adrese götürülmesi işidir. Küçükköy Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 20 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Küçükköy Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Küçükköy Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Küçükköy Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Küçükköy Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü ücret artıyorsa, Küçükköy Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Küçükköy Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Küçükköy Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Küçükköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen şirket yada şahısa e-mail yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.