Close

Küçükköy Moto Kurye

Küçükköy Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Küçükköy moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 45 ya da 40 dakika zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilir. Küçükköy moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının bulunduğu adrese nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere sapmadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere 60-87 dakika sürmektedir.

Küçükköy moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınıp, başka bir yere ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Küçükköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksamayacaktır.

Küçükköy moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Küçükköy moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Küçükköy moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Küçükköy moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.