Close

Küçükköy Acil Moto Kurye


Küçükköy Acil Moto Kurye

Küçükköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? AcilenAcilen firmamızı arayın! Tesliminizi kısa zamanda yerine ulaştıralım. Ulaştırmak istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz adrese postalayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için bu düzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzendir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken evrakların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, yakın mıntıka 30 dk., en uzak mesafe mıntıka 75 dk. içerisinde iletilir. Evrakınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olur ise, kurumumuz zeval değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan sizler için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!