Close

Küçükköy Acil Kurye


Küçükköy Acil Kurye

Küçükköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çok çabukÇok çabuk bizimle iletişime geçin! Ürününüzü yakın sürede bölgesine iletelim. Yollamak istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle istediğiniz konuma gönderelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için böyle bir sistem hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen paketlerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve direk gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, kısa adres 30 dk., en ırak yer 75 dk. içinde yetiştirilir. Postanız acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, işletmemiz yetkili olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal iletinin 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!