Close

Küçükçekmece Moto Kurye

Küçükçekmece Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Küçükçekmece moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 30-54 dakika zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Küçükçekmece moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese uğramadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-53 dakika uzak mesafe 67 yada 80 dk sürebilmektedir.

Küçükçekmece moto kurye hizmetiyle, her hangi bir yerden alınıp, farklı bir adrese ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Küçükçekmece moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Küçükçekmece moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Küçükçekmece moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Küçükçekmece moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Küçükçekmece moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.