Close

Küçükçekmece Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içerisindeki paketlerinizi hızlı bir şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Küçükçekmece kurye hizmetiyle İstanbul içerisinde birbirine uzak yerleri arasında en çok üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Küçükçekmece Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki durumlarda gönderi süresi eldeki duruma göre az zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya gönderilerinizin için müşterilerimize Küçükçekmece Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Küçükçekmece kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 67 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların yerine ulaştırılması işidir. Küçükçekmece Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 19 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Küçükçekmece Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Küçükçekmece Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Küçükçekmece Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Küçükçekmece Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü ücret yükseliyorsa, Küçükçekmece Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Küçükçekmece Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki paketler için tüm İstanbul kapsamında Küçükçekmece Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Küçükçekmece Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen firma yada kişiye e-mail veya sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.