Close

Küçükçekmece Acil Moto Kurye


Küçükçekmece Acil Moto Kurye

Küçükçekmece Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? DerhalDerhal firmamızı arayın! Tesliminizi en kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Göndermek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz mevkiye ulaştıralım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir uygulama uygulanmıştır.

31 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken evrakların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, en yakın yer 30 dk., en uzak mesafe adres 75 dk. içerisinde iletilir. Gönderiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!