Close

Küçükçekmece Acil Kurye


Küçükçekmece Acil Kurye

Küçükçekmece Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HemenHemen bizimle iletişime geçin! Ürününüzü en yakın zamanda semtine teslim edelim. Postalamak istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz yere iletelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu şekilde bir uygulama düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen paketlerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve direk postalanır. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslimat süreleri, en kısa konum 30 dk., en ırak bölge 75 dk. içinde yetiştirilir. Paketiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, işletmemiz mesuliyet olamaz. Şayet postanız oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!