Close

Küçükbakkalköy Moto Kurye

Küçükbakkalköy Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Küçükbakkalköy moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 44 ya da 40 dk. içinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. Küçükbakkalköy moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere gitmeden gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

Küçükbakkalköy moto kurye olarak, bir adresten alınarak, başka bir mevkiye götürülecek olan, motosikletli kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Küçükbakkalköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

Küçükbakkalköy moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Küçükbakkalköy moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Küçükbakkalköy moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Küçükbakkalköy moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.