Close

Küçükbakkalköy Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içindeki paketlerinizi süratli 1 biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Küçükbakkalköy kurye hizmet ile İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen mevkiye ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Küçükbakkalköy Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki koşullarda teslimat müddeti mevcut şartlara göre kısa sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize Küçükbakkalköy Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Küçükbakkalköy kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 18 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak kargoların adrese götürülmesi işidir. Küçükbakkalköy Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Küçükbakkalköy Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Küçükbakkalköy Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Küçükbakkalköy Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Küçükbakkalköy Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret artıyorsa, Küçükbakkalköy Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Küçükbakkalköy Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Küçükbakkalköy Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 4 telefonla yerine getirilir.

Küçükbakkalköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 102 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici şirket yada şahısa e-posta yada kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.