Close

Küçükbakkalköy Acil Kurye


Küçükbakkalköy Acil Kurye

Küçükbakkalköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde iritbata geçin! Postanızı yakın bir sürede bölgesine iletelim. İletmek istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz konuma götürelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gerekilen dökümanların belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve dosdoğru yollanır. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye kargolama vakitleri, kısa mesafe adres 30 dk., en uzak yer 75 dk. içinde postalanır. İletiniz acilse, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olursa, firmamız yetkili olamaz. Lakin teslimatınız fazla önemli ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal iletinin 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!