Close

Kozyatağı Moto Kurye

Kozyatağı Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Kozyatağı moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içerisinde alınır ve alıcı adrese teslim edilir. Kozyatağı moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının bulunduğu adrese nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere sapmadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafeye 60-87 dakika sürmektedir.

Kozyatağı moto kurye servisiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, başka bir yere ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Kozyatağı moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Kozyatağı moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Kozyatağı moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Kozyatağı moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Kozyatağı moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.