Close

Kozyatağı Acil Kurye


Kozyatağı Acil Kurye

Kozyatağı Acil Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çok çabukÇok çabuk şirketimizi arayın! Belgenizi yakın vakitte mevkisine gönderelim. Ulaştırmak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle istediğiniz semte postalayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu düzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen teslimlerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğru bir şekilde ulaştırılır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye götürme zamanları, kısa semt 30 dk., ırak semt 75 dk. içinde yollanır. Postanız yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, şirketimiz yetkili olamaz. Eğer evrakınız çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal postanın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!