Close

Koşuyolu Moto Kurye

Koşuyolu Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Koşuyolu moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 44 ya da 40 dakika içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Koşuyolu moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese gitmeden paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-53 dakika uzak mesafelere altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Koşuyolu moto kurye hizmetiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, farklı bir mevkiye götürülecek olan, kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Koşuyolu moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Koşuyolu moto kurye, gece kurye hizmetini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Koşuyolu moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Koşuyolu moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Koşuyolu moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.