Close

Koşuyolu Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki paketlerinizi hızlı bir şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Koşuyolu kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en çok 3 saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere ulaştırılması hemen hemen 11 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Koşuyolu Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi müddeti eldeki şartlara göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Koşuyolu Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Koşuyolu kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 67 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların adrese götürülmesi işidir. Koşuyolu Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 19 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Koşuyolu Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Koşuyolu Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Koşuyolu Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Koşuyolu Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, Koşuyolu Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Koşuyolu Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Koşuyolu Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Koşuyolu Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen şirket veya kişiye e-mail veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.