Close

Koşuyolu Acil Moto Kurye


Koşuyolu Acil Moto Kurye

Koşuyolu Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde sizlere yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? ÇabucakÇabucak bizi arayın! Gönderinizi olabildiğince kısa zamanda yerine ulaştıralım. Yollamak istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz adrese gönderelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken gönderilerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, en yakın mesafe mıntıka 30 dk., en uzak mıntıka 75 dk. içerisinde teslim edilir. Kargonuz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, firmamız sorumlu değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!