Close

Koşuyolu Acil Kurye


Koşuyolu Acil Kurye

Koşuyolu Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HızlıcaHızlıca bize ulaşın! Paketinizi olabildiğince yakın sürede bölgesine iletelim. Teslimatını istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz konuma teslim edelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için böyle bir duzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu sistemdir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen iletilerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğruca verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, en kısa mesafe adres 30 dk., en uzak mesafe yer 75 dk. içinde ulaştırılır. Tesliminiz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olur ise, kurumumuz mesuliyet olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!