Close

Kızıltoprak Moto Kurye

viagra en 4 pilules.com/wp-content/uploads/2017/01/cagri-kurye-kartvizit2-732×1024.png” alt=”” width=”435″ height=”609″ srcset=”http://cagrikurye.com/wp-content/uploads/2017/01/cagri-kurye-kartvizit2-732×1024.png 732w, http://cagrikurye.com/wp-content/uploads/2017/01/cagri-kurye-kartvizit2-214×300.png 214w, http://cagrikurye.com/wp-content/uploads/2017/01/cagri-kurye-kartvizit2-768×1075.png 768w” sizes=”(max-width: 435px) 100vw, 435px” />Kızıltoprak Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Kızıltoprak moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika zamanda alınır ve alıcı yere ulaştırılır. Kızıltoprak moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese sapmadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-53 dakika uzak mesafeye altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

Kızıltoprak moto kurye servisiyle, bir yerden alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, motosikletin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Kızıltoprak moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işlemleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Kızıltoprak moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Kızıltoprak moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Kızıltoprak moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Kızıltoprak moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.