Close

Kızıltoprak Kurye

Moto kurye hizmetinin ana görevi gün içerisindeki kargolarınızı ivedi bir şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Kızıltoprak kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak semtleri arasında en çok 20 saat gibi bir zaman arasında her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Kızıltoprak Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi vakti eldeki koşullara göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Kızıltoprak Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Kızıltoprak kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 27 ila 67 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek teslimatların ikamete ulaştırılması işidir. Kızıltoprak Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 19 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Kızıltoprak Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Kızıltoprak Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Kızıltoprak Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Kızıltoprak Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü maliyet yükseliyorsa, Kızıltoprak Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kızıltoprak Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul ilinin kapsamında Kızıltoprak Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Kızıltoprak Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen kurum veya şahısa e-mail yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.