Close

Kızıltoprak Acil Moto Kurye


Kızıltoprak Acil Moto Kurye

Kızıltoprak Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? ÇabucakÇabucak bizimle irtibata geçin! Kargonuzu olabildiğince kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Ulaştırmak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz bölgeye postalayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu düzen ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken kargoların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, en yakın mesafe bölge 30 dk., en ırak konum 75 dk. içerisinde gönderilir. Kargonuz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal kargonun 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan sizler için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!