Close

Kemerburgaz Moto Kurye

Kemerburgaz Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Kemerburgaz moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika zamanda teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Kemerburgaz moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere gitmeden kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Kemerburgaz moto kurye olarak, her hangi bir yerden alınarak, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Kemerburgaz moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işlemleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Kemerburgaz moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Kemerburgaz moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Kemerburgaz moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Kemerburgaz moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.