Close

Kemerburgaz Acil Moto Kurye


Kemerburgaz Acil Moto Kurye

Kemerburgaz Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde firmamızı arayın! Tesliminizi kısa bir sürede adresine teslimatını yapalım. Yollamak istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz bölgeye gönderelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için böyle bir sistem ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzendir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken evrakların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca yollanır. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye kargolama vakitleri, yakın mesafe bölge 30 dk., en uzak mesafe konum 75 dk. içerisinde iletilir. Teslimatınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olur ise, kurumumuz zeval değildir. Lakin teslimatınız fazla acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal kargonun 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!