Close

Kemerburgaz Acil Kurye


Kemerburgaz Acil Kurye

Kemerburgaz Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde bizimle iletişime geçin! Ürününüzü yakın bir vakitte mevkisine gönderelim. Teslimatını istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz semte teslim edelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için böyle bir duzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen paketlerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve direk kargolanır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, kısa mesafe semt 30 dk., en ırak semt 75 dk. içinde yetiştirilir. İletiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, işletmemiz yetkili olamaz. Eğer tesliminiz olabildiğince acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal postanın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!