Close

Kayışdağı Moto Kurye

Kayışdağı Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Kayışdağı moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 43 ya da 40 dakika içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Kayışdağı moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere 66 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Kayışdağı moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Kayışdağı moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Kayışdağı moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Kayişdağı moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Kayışdağı moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Kayışdağı moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.