Close

Kayışdağı Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içerisindeki gönderilerinizi süratli 1 biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Kayışdağı kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Kayışdağı Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Kayışdağı Kurye olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi zamanı eldeki şartlara göre en çabuk zamanda yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Kayışdağı Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Kayışdağı kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 17 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 26 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin adrese götürülmesi işidir. Kayışdağı Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Kayışdağı Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Kayışdağı Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Kayışdağı Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Kayışdağı Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Kayışdağı Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Kayışdağı Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul kapsamında Kayışdağı Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 4 telefonla yerine getirilir.

Kayışdağı Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici şirket veya kişiye e-posta veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.