Close

Kayışdağı Acil Moto Kurye


Kayışdağı Acil Moto Kurye

Kayışdağı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal kurumumuzu arayın! Malınızı en kısa zamanda yerine ulaştıralım. İletmek istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese götürelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken teslimatların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve hemen postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., uzak mıntıka 75 dk. içerisinde verilir. Gönderiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olur ise, işletme şirketimiz sorumlu değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!