Close

Kayışdağı Acil Kurye


Kayışdağı Acil Kurye

Kayışdağı Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HemenHemen şirketimizi arayın! Belgenizi en yakın sürede bölgesine iletelim. Göndermek istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz konuma ulaştıralım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için böyle bir uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gerekilen teslimlerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğru bir şekilde gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, en kısa adres 30 dk., ırak yer 75 dk. içinde yollanır. Paketiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, şirketimiz mesuliyet olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlamış olur. Her cins ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!