Close

Kasımpaşa Moto Kurye

Kasımpaşa Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Kasımpaşa moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 30-54 dk. içerisinde teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilir. Kasımpaşa moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe 60-87 dk sürmektedir.

Kasımpaşa moto kurye olarak, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Kasımpaşa moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Kasımpaşa moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Kasımpaşa moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Kasımpaşa moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Kasımpaşa moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.