Close

Kasımpaşa Kurye

Moto kurye servisinin ana işlevi gün içindeki paketlerinizi ivedi 1 biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Kasımpaşa kurye ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Kasımpaşa Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat vakti mevcut duruma göre kısa sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Kasımpaşa Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Kasımpaşa kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 66 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin mevkiye götürülmesi işidir. Kasımpaşa Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 18 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Kasımpaşa Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Kasımpaşa Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Kasımpaşa Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Kasımpaşa Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Kasımpaşa Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kasımpaşa Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki evraklar için bütün İstanbul kapsamında Kasımpaşa Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Kasımpaşa Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 102 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici firma yada kişiye e-posta veya kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.