Close

Kasımpaşa Acil Moto Kurye


Kasımpaşa Acil Moto Kurye

Kasımpaşa Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde sizlere imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? AcilenAcilen bizi arayın! Gönderinizi kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Postalamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle dilediğiniz mevkiye iletelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için bu şekilde bir uygulama uygulanmıştır.

30 saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken gönderilerin dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru ulaştırılır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye götürme zamanları, yakın yer 30 dk., en uzak adres 75 dk. içerisinde teslim edilir. Evrakınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, firmamız zeval değildir. Eğer evrakınız çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal teslimin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!