Close

Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Kağıthane Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Kağıthane motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Moto kurye servisinin ana amacı gün içerisindeki gönderilerinizi ivedi bir biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Kağıthane kurye ile İstanbul içerisinde birbirine uzak semtleri arasında en fazla 19 saat gibi bir zaman diliminde her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese nakledilmesi hemen hemen 11 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Kağıthane Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Kağıthane Kurye olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat müddeti mevcut şartlara göre en kısa sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Kağıthane Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Kağıthane kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 26 ila 66 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin mevkiye ulaştırılması işidir. Kağıthane Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 18 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Kağıthane Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Kağıthane Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Kağıthane Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Kağıthane Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet artıyorsa, Kağıthane Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kağıthane Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul kapsamında Kağıthane Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Kağıthane Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen şirket yada şahısa e-mail yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.