Close

Kağıthane Moto Kurye

Kağıthane Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları doğrultusunda yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Kağıthane moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 43 ya da 40 dakika içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilir. Kağıthane moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe 30-53 dk uzak mesafelere 60-86 dakika kadar sürmektedir.

Kağıthane moto kurye hizmetiyle, bir yerden alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Kağıthane moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksamayacaktır.

Kağıthane moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Kağıthane moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Kağıthane moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Kağıthane moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.