Close

Kağıthane Acil Moto Kurye


Kağıthane Acil Moto Kurye

Kağıthane Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? AcilenAcilen bizimle irtibata geçin! Kargonuzu kısa zamanda yerine ulaştıralım. Göndermek istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle dilediğiniz adrese ulaştıralım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken kargoların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve direk teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, yakın mıntıka 30 dk., en ırak mıntıka 75 dk. içerisinde gönderilir. Evrakınız acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, işletmemiz zeval değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!