Close

Kağıthane Acil Kurye


Kağıthane Acil Kurye

Kağıthane Acil Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çok çabukÇok çabuk arayın! İletinizi yakın sürede bölgesine iletelim. Postalamak istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle istediğiniz konuma iletelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu şekilde bir uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu bir uygulamadır.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen postaların istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve hemen verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, kısa adres 30 dk., uzak yer 75 dk. içinde kargolanır. Postanız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olur ise, işletme şirketimiz yetkili olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal iletinin 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!