Close

Kadıköy Kurye

Kadıköy Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız.. 0 (216) 606 03 80

Kadıköy Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Ataşehir motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içindeki paketlerinizi seri 1 şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Kadıköy kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere ulaştırılması hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Kadıköy Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Kadıköy Kurye servisiyle olağanın dışındaki şartlarda gönderi müddeti eldeki duruma göre en az zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Kadıköy Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Kadıköy kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 17 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların ikamete götürülmesi işidir. Kadıköy Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Kadıköy Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Kadıköy Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Kadıköy Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Kadıköy Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı ücret yükseliyorsa, Kadıköy Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Kadıköy Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Kadıköy Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 4 telefonla yerine getirilir.

Kadıköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici firma veya kişiye e-posta veya sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.