Close

Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Kadıköy moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 30-53 dk. içerisinde alınır ve alıcı adrese ulaştırılır. Kadıköy moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vs. belgelerin süratle direk, hiçbir adrese sapmadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafe altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Kadıköy moto kurye servisiyle, bir adresten alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Kadıköy moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Kadıköy moto kurye, gece kurye servisini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Kadıköy moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Kadıköy moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Kadıköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.