Close

Kadıköy Acil Moto Kurye


Kadıköy Acil Moto Kurye

Kadıköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? ÇabucakÇabucak ulaşın! Teslimatınızı olabildiğince kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Kargolamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz mevkiye kargolayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu sistem uygulanmıştır.

29 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken belgelerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğru bir şekilde götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, en yakın mesafe yer 30 dk., ırak adres 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Kargonuz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, şirketimiz sorumlu değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal teslimin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlar. Her tür boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!