Close

Kadıköy Acil Kurye


Kadıköy Acil Kurye

Kadıköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HızlıcaHızlıca iritbata geçin! Postanızı olabildiğince yakın zamanda semtine teslim edelim. Ulaştırmak istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz yere postalayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu düzen düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun sistemdir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen dökümanların söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve dosdoğru iletilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye postalama süreleri, en kısa mesafe konum 30 dk., en uzak bölge 75 dk. içinde postalanır. Tesliminiz acilse, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olursa, firmamız mesuliyet olamaz. Şayet iletiniz çok fazla hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!