Close

İstoç Moto Kurye

İstoç Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

İstoç moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 42 ya da 40 dk. zamanda teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılır. İstoç moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-52 dakika uzak mesafelere altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

İstoç moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınarak, farklı bir adrese götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

İstoç moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

İstoç moto kurye, gece kurye hizmetini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra İstoç moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

İstoç moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

İstoç moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.