Close

İstoç Acil Moto Kurye


İstoç Acil Moto Kurye

İstoç Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? ÇabucakÇabucak firmamızı arayın! Tesliminizi olabildiğince kısa zamanda yerine ulaştıralım. Postalamak istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz adrese iletelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu şekilde bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken evrakların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca iletilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye postalama süreleri, en yakın mesafe mıntıka 30 dk., en uzak mesafe mıntıka 75 dk. içerisinde iletilir. Kargonuz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Şayet iletiniz çok fazla acil ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!