Close

İstoç Acil Kurye


İstoç Acil Kurye

İstoç Acil Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HızlıcaHızlıca bizimle iletişime geçin! Ürününüzü olabildiğince yakın sürede bölgesine iletelim. Kargolamak istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz konuma kargolayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu sistem hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun sistemdir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen paketlerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve direk yollanır. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye kargolama vakitleri, en kısa mesafe adres 30 dk., en ırak yer 75 dk. içinde yetiştirilir. Tesliminiz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olursa, işletmemiz mesuliyet olamaz. Lakin teslimatınız fazla önemli ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlamış olur. Her cins ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!