Close

İstinye Kurye

İstinye Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

İstinye Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. İstinye motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 

Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içerisindeki kargolarınızı hızlı 1 şekilde yerine teslim edilebilmektedir. İstinye kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde İstinye Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

İstinye Kurye olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat süresi mevcut duruma göre en çabuk sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize İstinye Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. İstinye kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 16 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 25 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek teslimatların yerine götürülmesi işidir. İstinye Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre İstinye Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. İstinye Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım  ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri İstinye Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, İstinye Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü maliyet artıyorsa, İstinye Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. İstinye Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul ilinin kapsamında İstinye Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 4 telefonla yerine getirilir.

İstinye Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen firma yada kişiye e-mail veya sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.