Close

İstinye Moto Kurye

İstinye Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

İstinye moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 30-53 dakika içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. İstinye moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, gönderen kişinin bulunduğu yerden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere sapmadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafe altmış ya da seksen dk sürmektedir.

İstinye moto kurye olarak, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, başka bir yere götürülecek olan, moto kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

İstinye moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

İstinye moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra İstinye moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

İstinye moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

İstinye moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.