Close

İstinye Acil Moto Kurye


İstinye Acil Moto Kurye

İstinye Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde kurumumuzu arayın! Malınızı kısa bir vakitte konumuna yetiştirelim. Ulaştırmak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz mevkiye postalayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu düzen uygulanmıştır.

28 saat içinde çözülmesi düşünülür. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu düzendir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken teslimatların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve hemen kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, yakın mesafe yer 30 dk., uzak adres 75 dk. içerisinde verilir. Teslimatınız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olur ise, işletme şirketimiz zeval değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal teslimin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan sizler için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!