Close

İstanbul Acil Moto Kurye


İstanbul Acil Moto Kurye

İstanbul Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, tükenmek bilmeyen İstanbul trafiğinde sizlere yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal bizi arayın! Gönderinizi en kısa zamanda yerine ulaştıralım. İletmek istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese götürelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken gönderilerin belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., en uzak mıntıka 75 dk. içerisinde teslim edilir. Gönderiniz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, firmamız sorumlu değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!