Close

İmes Moto Kurye

İmes Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

İmes moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içinde alınır ve alıcı yere teslim edilmektedir. İmes moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese gitmeden teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-52 dakika uzak mesafeye 66 yada 80 dakika sürebilmektedir.

İmes moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, farklı bir mevkiye ulaştırılacak olan, kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

İmes moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

İmes moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra İmes moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

İmes moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre sms yoluyla bildirilir.

İmes moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.