Close

İmes Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içindeki paketlerinizi süratli bir şekilde adresine ulaştırabilmektedir. İmes kurye hizmetiyle İstanbuldaki birbirine uzak adresleri arasında en çok 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye ulaştırılması yaklaşık 10 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda İmes Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi zamanı eldeki koşullara göre en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize İmes Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. İmes kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 65 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin adrese ulaştırılması işidir. İmes Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 17 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre İmes Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. İmes Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları İmes Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, İmes Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet yükseliyorsa, İmes Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İmes Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında İmes Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

İmes Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 101 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici kurum yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.