Close

İmes Acil Kurye


İmes Acil Kurye

İmes Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HemenHemen bize ulaşın! Paketinizi en yakın vakitte mevkisine gönderelim. İletmek istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle söylediğiniz semte götürelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu bir sitemdir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gerekilen iletilerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğruca ulaştırılır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye götürme zamanları, en kısa semt 30 dk., en uzak mesafe semt 75 dk. içinde ulaştırılır. Paketiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olur ise, kurumumuz mesuliyet olamaz. Eğer evrakınız çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal postanın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!