Close

İkitelliden Zincirlikuyuya kurye - ikitelli kurye

İkitelliden Zincirlikuyuya kurye olarak, kurumumuzla iletişime geçerek, paketlediğiniz teslimatların en seri yöntemle sizden alarak, yazılan yere ulaştırmak için, moto kuryenin o mevkideki öteki teslimlerini toparlayıp, hızlı bir biçimde paket sahibine iletmek için ön görülen teslimat şekli olandır.

ikitelli kurye

İkitelliden Zincirlikuyuya kurye postanızın en yakın zamanla müsteriden alarak, söylenen mevkiye (normal kuryeden çok daha çabuk) iletilmesi için yalnızca firmanızın pakedini postalayarak, başka bir mevkiye gitmeden yapılan iletim yapısıdır. İkitelliden Zincirlikuyuya kurye sizin iletiniz adresine gönderilmeden, kesinlikle başka bir işe girişim olmaz. Bu yöntemle, teslimatlarınız şehiriçinde kısa uzaklıkta 40-45 dk. uzun mesafelerde yaklaşık 90 dk. civarında moto kuryelerimizce alınmış olarak, belirtilen kişiye teslim edilir. ikitelli kurye

İkitelliden Zincirlikuyuya kurye gece kurye servisimiz akşam 18:00’ den başlar, gündüz vakti çalışma saatinin başlamasına kadar sürer. İkitelliden Zincirlikuyuya kurye hizmeti olarak şirketimizde saat 24:00’e kadar olan moto kurye olur. 21:30’dan sonraki kargoların niceliğne göre maliyeti işlem servisi ilgilileri karar verilir.

Posta sayınız çok bol ve maliyetli mi? Moto kurye kiralayabilir, biraz daha ekonomik çalışmış olursunuz. Kurye, 60 saat boyunca bir tek sizin için hizmette bulunur. Yıllık, aylık veya haftalık kiralık verilen moto kurye hizmetimiz sunulmaktadır. İkitelliden Zincirlikuyuya kurye kiralama, iş yeriniz için devamlı çalışan gibidir.

ikitelli kurye